O Dzikich Bieszczadach

Nazywam się Damian Olawski. Dzikie Bieszczady towarzyszyły mi od zawsze, gdyż tu się urodziłem i wychowywałem przez kilka lat (teraz mieszkam w Krakowie). Nieodwracalnie wrosłem w te góry. Wraz z fotografią przyrodniczą, stały się one moją pasją, graniczącą wręcz z obłąkaniem :).
Pomysł na stworzenie strony poświęconej przyrodzie i temu rejonowi zrodził się w mojej głowie około 2006 roku. W 2007 zarejestrowałem domenę i... oczywiście nie mogłem się zebrać, żeby urealnić plany. Gotowy projekt strony leżał kilka kolejnych lat w przysłowiowej szufladzie, a ja w wolnych chwilach pisałem pierwsze fotorelacje, sortowałem materiały, montowałem filmy, ale przede wszystkim, z obłędem w oczach goniłem po bieszczadzkiej dziczy, jeszcze bardziej się uzależniając i nakręcając :).
Teraz przyszedł czas na podzielenie się efektami tej pasji z innymi. Mam również nadzieję, że w Dzikich Bieszczadach zagoszczą materiały od moich Przyjaciół i znajomych, czyli ludzi lasu i gór :).
Idea strony zakłada jak najczęstsze publikacje i poza wprowadzaniem zdjęć, filmów i opisów cyklicznych, także przesyłanie od czasu do czasu wiadomości prawie na żywo. Materiały z archiwum będą dokładane cyklicznie. Myślę, że wystarczy ich na kilka kolejnych lat :). Pomysłów jest bardzo wiele, ale jak w każdym przypadku, tak i tutaj pewnie nie wszystkie da się zrealizować.

 

 

Damian Olawski

 

Kilka zdjęć od tzw. kuchni

x